0
Корзина

Онлайн аптека

Купуючи в онлайн-аптеці «Будемо здорові Разом» - час працює на ваше здоров'я!

У чому вигода покупки в онлайн-аптеці «Будемо Здорові Разом»? Відповідь очевидна - економією часу і грошей!

Деякі помиляються, вважаючи віртуальні аптеки ненадійними в плані зобов'язань перед покупцями, але це глибоко помилкова думка.

Різниця між покупкою на сайті від традиційних відвідин аптеки в тому, після віртуального замовлення Вам залишається тільки прийти і забрати вже зібрані за списком ліки. Права покупця не змінюються при будь-якому способі покупки лікарських засобів.

Отже, які переваги замовлення на сайті аптеки «БЗВ»

Замовлення ліків без черги

Хороша організація робочого процесу в наших аптеках, не виключає періодичних черг через наплив покупців. Замовляючи на сайті, Ви гарантовано уникаєте вимушеної втрати часу в очікуванні, коли вас обслужить один з наших фармацевтів. Покупці онлайн-аптеки завжди отримують замовлення поза чергою.

Замовлення ліків за наявністю

Прийшли в аптеку купити конкретний товар, а його немає в наявності? Замовлення на сайті виключає такий варіант. Ви відразу бачите є лікарський засіб або відсутній. Якщо вiн числиться в аптеці до якої далеко добиратися, то ми робимо переадресацію (за умови вартості лікив понад 300 грн.).

Замовлення ліків за низькою ціною

В онлайн аптеці низьких цін «Будемо здорові Разом» можна подивитися наявність і ціни відразу в усіх аптеках Вашого міста і вибрати найнижчу. Причина істотної різниці у вартості - поставки з різних партій і зміна умов партнерства з фармвиробниками. Нова партія ліків може бути дорожче або дешевше.

Просте формування замовлення ліків онлайн

Онлайн аптека дозволяє купувати ліки, засоби по догляду, дитяче харчування, медичну техніку або вироби набагато простіше! Заходьте на сайт «Будемо здорові Разом», вибирайте препарат, натискайте кнопку «Купити» і чекайте дзвінка від оператора нашого колл-центру для підтвердження замовлення і уточнення деталей. Замовлення оплачується в аптеці, яку ви вказали в заявці на сайті.

Хто з українців найбільше замовляє в аптеці онлайн:

  • люди з щільним робочим графіком, які можуть заскочити в аптеку тільки на кілька хвилин;
  • мами з немовлятами, які не хочуть завозити в приміщення аптеки громіздку коляску і втрачати час в черзі;
  • батьки з дітьми, які не дивлячись на стерильну чистоту в наших аптеках, не хочуть заводити їх в приміщення відвідуване хворими людьми;
  • покупці, для яких придбання засобів для підвищення потенції, препаратів від геморою і простатиту, презервативів і ін. ставить в незручне становище.
  • люди пенсійного віку, яким стан здоров'я не дозволяє ходити по аптеках у пошуках потрібних ліків.

Робота мережі аптек «Будьте Здорові Разом» організована так, щоб можна було вибрати зручний спосіб покупки ліків. Ви купуєте у нас товари для здоров'я - ми гарантуємо їх якість і низькі ціни.

Купівля ліків в онлайн-аптеці мережі «Будьте здорові Разом» - очевидно вигідний вибір!