0
Корзина

Аптеки Одеси

Аптека «Будемо Здорові Разом» - одна з кращих аптек з низькими цінами Одеси і України.

На сьогоднішній день, в Одесі та Одеській області працюють понад 100 аптек аптечної мережі «Будемо Здорові Разом». Аптеки Одеси розташовані у всіх районах міста, від Поскота до ЖМ Райдужний. Планується подальше відкриття нових аптек в Одесі для того, щоб жителі міста завжди могли купити необхідні ліки за низькою ціною в крокової доступності.

Практично у всіх аптеках «Будемо Здорові Разом» Одеси діє соціальний проект «Без націнок», що дозволяє значно економити на медпрепаратах та товари для здоров'я. У кожній з аптек в Одесі можна купити все, починаючи від простих ліків і закінчуючи складними рецептурними.

Ліки та інші супутні товари поставляються в аптеки Одеси безпосередньо від фармвиробників. Забезпечені всіма необхідними сертифікатами відповідності. Жителі Одеси можуть бути впевнені, що в аптеках ми продаємо тільки якісну, перевірену продукцію.

Купуючи ліки в одеських аптеках мережі «Будемо здорові Разом», Ви отримуєте можливість значно економити на лікарські засоби. Крім низьких цін, працює система дисконтних карт. Доступний сервіс бронювання ліків онлайн і розшифровки рецепта онлайн.

Аптеки «Будемо Здорові Разом» Одеса:

За районами

 

За розташуванням

 

Всі цілодобові аптеки Одеси

 

Всі аптеки Одеси на мапі

 

 

 

Аптеки Приморського района

 

 

Аптеки Київського района

 

 

Аптеки Малиновського района

 

 

Аптеки Суворовського района

 

 

Аптеки в центрі

 

 

Аптеки біля залізничного вокзала

 

 

Аптеки на Таїрова

 

 

Аптеки на Фонтані

 

 

Аптеки в Радужному

 

 

Аптеки на Молдаванці

 

 

Аптеки на Черемушках

 

 

Аптеки на селищі Котовського

 

 

Аптеки 24 години

 

На сторінці кожної аптеки зі списку Ви знайдете повну інформацію з адресою, картою 2 гіс, режимом роботи аптеки, транспортом, посиланнями на гугл відгуки.

 

Довідку про наявність ліків та ціни в аптеках Одеси можна дізнатися по телефону коллцентра (048) 777-8-9-10 або на сайті нашої інтернет аптеки

Пошук ліків в Одесі зручно і швидко можна здійснити онлайн

Якщо Вас цікавить робота в аптеках мережі «Будемо Здорові Разом» (Одеса), залишайте свої заявки і резюме в розділі Вакансії.