0
Корзина

Гарантія

Аптечна мережа «Будемо Здорові Разом» завжди дає 100% гарантію якості на всі ліки, що продаються в наших аптеках.

Всі препарати забезпечені відповідними сертифікатами якості. Перевезення і зберігання проводиться виходячи з вимог керівництва по GDP та Ліцензійних умов.

Співпрацюємо тільки з перевіреними українськими і зарубіжними фармкомпаніями. Пропонуємо більше 20 000 позицій ліцензованої продукції, що дозволяє зробити гідний вибір на користь ефективного лікування.

Дотримуємося етичного кодексу фармацевта. Всі зусилля нашої команди спрямовані на надання якісних послуг в сфері роздрібної торгівлі лікарськими засобами.

Будь-який відвідувач нашої аптеки може запросити копію сертифіката на товар, що цікавить. Згідно із законодавством України дублікат буде надано протягом двох днів в одній з аптек мережі або відправлений на вказану електронну адресу.

У всіх наших аптеках є куточок споживача, в якому кожен відвідувач може ознайомитися з інформацією про компанію, її ліцензії на діяльність, контактними даними відділу Захисту прав споживачів, книгою відгуків і пропозицій.

Вся робота АС "Будемо Здорові Разом" побудована за принципом надання допомоги виключно в законодавчому полі нашої країни. Продаємо препарати дозволені до продажу Державною службою України з лікарських засобів.

Чому нам довіряють мільйони українців:

  • укладаємо договори з виробниками тільки ліцензованих ліків;
  • неухильно дотримуємося санітарно-гігієнічних вимог до приміщень і персоналу аптечних закладів, згідно з наказом Міністерства охорони здоров'я України;
  • інформуємо наших клієнтів про знижковi акції і оновлення асортименту;
  • використовуємо систему вхідного контролю якості товару, що виключає придбання фальсифікату;
  • організовуємо сервісне обслуговування з урахуванням створення максимальної зручності для наших покупців;
  • наймаємо кваліфікований персонал з фармацевтичною освітою та досвідом роботи;
  • керуємося Законом України про захист прав споживачів та іншими нормативно-правовими актами, що містять положення про захист прав споживачів.

Робота аптечної мережі «Будемо Здорові Разом» спрямована на пряму взаємодію з покупцями. Надаємо надійні гарантії з безпеки і оригінальності всіх лікарських засобів в наших аптеках.

Забезпечення населення оригінальними, ефективними препаратами - принципова позиція АС «Будемо Здорові Разом»!