0
Корзина
1057
17.09.2018

7 кроків до Вашого здоров'я

Бажання почати вести здоровий спосіб життя відвідувало багатьох з нас не раз, але перспектива роботи над собою вбивала на корені благі наміри. Ще ввечері, наївшись жирних курячих крилець з гострим соусом, ми клятвено обіцяли собі, що ранок почнемо з вівсяної каші і пробіжки. Закінчувалося все чашкою кави і максимум відмовою від поїздки на ліфті.

Чому так важко зробити перший крок в сторону здоров'я?

Відповідь очевидна - банальна лінь! Визнавши цей факт, можна або змиритися з тим, що ближче до 40 - 45 років ви будете виглядати і відчувати себе старим мотлохом, або напружитися і дати собі шанс на повноцінне життя. Звичайно, поки організм молодий, важко повірити в невідворотність хвороб і погіршення зовнішнього вигляду в недалекому майбутньому, але повірте, вас це чекає, якщо вже сьогодні не почати ставиться до свого організму з повагою.

З чого почати?

Перш за все давайте розберемося зі страхами, які тільки підстьобують наше ліниве его. Багато хто думає, що здоровий спосіб життя - це суцільні заборони, але це далеко не так. Насправді, в процесі шляху до оздоровлення, ви не втрачаєте задоволення від життя, а отримуєте його. При цьому, від вас не потрібно нічого складного.

Крок перший

7 кроців до здоров'я. Крок 1 - харчуйтеся правильно

Харчуйтеся правильно! Їжте тільки якісну їжу. Так, доведеться відмовитися від швидких перекусів громадським харчуванням сумнівної якості і перестати поглинати тонни мучного. Зате ваш шлунок перестане судорожно здригатися кожен раз, коли ви піддаєте його ризику інфекційних захворювань. Ретельно пережовуйте їжу, таким чином можна уникнути переїдання. Подрібнена їжа легше потрапляє в стравохід і краще засвоюється.

Не обов'язково собі відмовляти у всьому і ходити з фантомним вінцем мученика, жуючи тільки листя салату. Запам'ятайте, ви не коала, вам не личить зайвий інфантилізм. Досить трохи переглянути свій раціон і знизити споживання солі, цукру, жирної, гострої їжі і ви побачите, як разюче зміниться ваше самопочуття в кращу сторону.

Крок другий

7 кроців до здоров'я. Крок 2 - рухайтеся більше

Ніхто не змушує вас бігати вранці. Відомо, що для новачків здорового способу життя - це непосильне завдання на перших етапах. Просто більше рухайтеся, ходіть пішки на роботу, якщо відстань дозволяє. Таким чином зміцнюються дихальна, м'язова, серцево-судинна системи. Сила не в ногах, а в мізках - посперечатися ви, але ж для того щоб мозок працював як треба, йому необхідно гарне кровопостачання. Рухи призводять в тонус не тільки тіло, а й активізують мозкові центри.

Активний рух може стати для мозку енергетичним зіллям. Не треба володіти магічною силою, щоб стимулювати захист клітин мозку від шкідливого впливу процесів окислення і допомагати нормалізації рівня цукру в крові. Замість того, щоб боротися з віртуальними ворогами в іграх, перетворюючись в сите чудовисько за монітором, можна активно перемагати свою драконівську лінь, проходячи рівні роботи над собою. Це призведе до підвищення здатності до навчання, позбавлення від головного болю і депресії, оновленню клітин головного мозку.

Крок третій

7 кроців до здоров'я. Крок 3 - слідкуйте за здоров'ям спини

Слідкуйте за осанкою! Багато хвороб виникають саме через проблеми з хребтом, так як через спинний мозок, розташований в хребетному каналі, відбувається регуляція роботи всіх органів і систем. Всі вони знаходяться під загрозою, якщо спина знаходиться в неналежному стані. Хочете уникнути проблем зі здоров'ям - ходіть рівно!

Не радійте завчасно, вважаючи дане правило найлегшим. Якщо у вас є сутулість, то вам треба постійно контролюватися себе, як самого злісного злочинця, який, то і норовить вирватися з-під контролю. Попросіть близьких нагадувати вам про поставу, на робочому моніторі повісьте нагадалку, яка буде кидатися вам в очі.

Крок четвертий

7 кроців до здоров'я. Крок 4 - пийте більше води

Пийте більше води! Середня рекомендована доза рідини в день - 1,5-2 літра, але на перших етапах не треба вливати її в себе в таких кількостях насильно. Досить потроху збільшувати дозу, поки за 1-2 тижні організм не адаптується до такої норми. Пам'ятайте, ви не басейн з конкретною місткістю, можливо буде потрібно індивідуальна коригування рідини.

Перевагу краще віддавати тільки чистій воді, мінімізуючи споживання інших напоїв. У ній немає калорій, солей, цукра і ін. елементів, здатних вплинути на роботу органів. Газовані та алкогольні напої, хоч і є рідинами, але не мають ніякого відношення до здорового насиченню організму. Ви не вечірку влаштовуєте всередині себе, а корисне, екологічне паті, метою якого є оздоровлення.

Крок п'ятий

7 кроців до здоров'я. Крок 5 - висипайтеся

Висипайтеся! Здоровий сон допомагає відновити фізичні сили, повернути ясність голові, поліпшити пам'ять і увагу, отримати гарний настрій, підвищити імунітет. За дві години до сну, слід перестати користуватися будь-якими гаджетами, по-перше для розвантаження очей, по-друге щоб нормалізувати вироблення гормону мелатоніну відповідального за сон. Голубувате свічення екранів призупиняє його вироблення, що призводить до збою режиму неспання і сна.

Погодьтеся, побачити з ранку в дзеркалі адекватне відображення себе, набагато приємніше, ніж невиспані чудовисько. При дотриманні режиму сну, підйом буде проходити без болісного здригання від будильника і зі здоровим кольором обличчя. Тому якщо ви не член родини вампірів, серед яких згідно з переказами, цінується блідість і темні кола під очима, то спіть не менше 7-8 годин на добу.

Крок шостий

7 кроців до здоров'я. Крок 6 - менше стрессів

Спокій, тільки спокій ... Чим більше людина нервує, тим швидше вона старіє. Хочете виглядати молодо і здорово - навчитеся контролювати свій емоційний стан. Не піддавайтеся на провокації, менше звертайте увагу на сторонні подразники, які не мають до вас ніякого відношення. В крайньому випадку, зображайте з себе неадекватну особистість, таких бояться чіпати:) Звичайно не у всіх ситуаціях, наприклад при прийомі на роботу, навіть якщо вас роботодавець ніж то нервує, то прикинутися божевільним не кращий варіант успішного працевлаштування.

Від вашого спокою залежить стан нервової системи. Від неї в свою чергу - зовнішній вигляд, адже стрес на обличчі видно неозброєним поглядом. Сильне перенапруження допоможуть зняти заспокійливі і регулярний прийом контрастного душу. Знімаючи таким чином негативний настрій, одночасно відбувається загартовування організму, підвищення його захисних функцій і омолодження.

Крок сьомий

7 кроців до здоров'я. Крок 7 - дихайте чистим повітрям

Дихайте чистим повітрям! Кожен раз, коли з'являється можливість йдіть гуляти. Якщо живете поруч з морем, частіше вибирайтеся на узбережжя. Регулярний моціон комплексно впливає на організм, зміцнюючи пам'ять, позбавляючи від неуважності і негативних почуттів. Позитивно впливає на роботу серця, легенів, шлунково-кишкового тракту і судин. Збільшує тривалість життя, сприяє захисту від хвороб.

Якщо ви давно мріяли про собаку - саме час її завести. Улюблений вихованець не тільки подарує неймовірно позитивні емоції, але і підштовхне до регулярних прогулянок. Турбота про братів менших дисциплінує, адже будь-яка необережно кинутий річ ризикує перетворитися в іграшку для собаки. Тому не тільки прогулянки обов'язкові, але і порядок в будинку, якщо ви звичайно не готові пожертвувати своїм гардеробом.

Укладання

Як бачите, можливостей подарувати собі здоров'я безліч і для цього не потрібно докладати титанічних зусиль. Достатньо бажання що - то змінити в кращу сторону і почати з перших 7 кроків. Будьте творцями свого життя, а не її руйнівниками. Тоді ви незабаром побачите, наскільки краще можете виглядати і відчувати.

Почніть з простого і складне вже не доведеться робити!

Вам також можуть сподобатися ці новини: