0
Корзина
4118
11.06.2018

Чудова новина! Ми розширюємося!

З радістю повідомляємо Вам про приєднання до нашої мережі «Будемо Здорові Разом», ще 26 відділень аптек «Одужуйте швидше» в таких містах як: Київ, Біла Церква, Богуслав, Кагарлик, Калинівка, Рокитне, Фастів, Володарка, Узин, Тарасівка, Ольшаниця, Переяслав-Хмельницький, Ірпінь, Вишгород і Тетіїв.

Об'єднання з мережею «Одужуйте швідше», дало нам можливість знизити ціни на багато груп ліків і розширити асортимент. На даний момент, ми пропонуємо більш 20 000 позицій ліцензованої продукції, що дозволяє зробити гідний вибір на користь ефективного лікування! Переконайтеся в цьому самі, відвідавши будь-яку з наших аптек або зайшовши на сайт.

Мережа «Будемо Здорові Разом» працює на ринку України з 2010 року і користується все більшою популярністю серед українців. І це не дивно, адже «БЗВ» - це європейський рівень обслуговування і доступні кожному українцю ліки.

Тепер, наша мережа представлена в усіх областях України і налічує понад 130 аптек. Динамічно розвиваючись, ми удосконалюємо сервіс і ніколи не зупиняємося на досягнутому. До нас приходять за допомогою і завжди її отримують. Почніть свій шлях до одужання з «Будемо здорові Разом»!

Вам також можуть сподобатися ці новини: