0
Корзина
6835
28.12.2018

«Доступні ліки» за держпрограмою у аптеках Будемо Здорові Разом

З радістю повідомляємо Вам, що АМ «Будемо Здорові Разом» бере участь у державній програмі реімбурсації - повернення вартості лікарських препаратів. У будь-який з наших аптек з наклейкою «Доступні ліки» можна отримати рецептурний препарат з переліку затвердженого МОЗ України.

Головною метою цієї ініціативи держави, є зниження рівня смертності і перешкода ускладнень що виникають в результаті захворювань серцево-судинної системи (підвищений кров'яний тиск, патологія коронарних артерій та ін.), а також астми і діабету. Як тільки програма почала працювати, українці, які потребують життєво важливі ліки, отримали можливість суттєво економити і як наслідок, повноцінно лікуватися.

Покрокова інструкція по отриманню безкоштовних ліків

Для отримання препарату з затвердженого МОЗ України переліку, потрібно виконати наступні дії:

Крок 1

Запишіться на прийом до лікаря і отримайте вірно оформлений рецепт.

Крок 2

Відвідайте будь-яку з аптек які беруть участь в держпрограмі «Доступні ліки».

Крок 3

Отримайте лікарський засіб із затвердженого МОЗ переліку безкоштовно або з частковою доплатою за рецептом.

Слід врахувати той фактор, що видача безкоштовних ліків проводиться виключно згідно з офіційним документом (рецептом), виписаним особою (лікарем), що діє від імені установ охорони здоров'я (незалежно від форми власності). В аптеках приймаються тільки рецептурні форми №1. Інші види рецептів не приймаються.

Ще однією, обов'язковою умовою отримання безкоштовних ліків, є правильно складений зміст рецепта. Лікар повинен вказати в ньому не торгову назву препарату, а міжнародну непатентовану назву (діючу речовину). До одного рецепту не можна включати відразу кілька препаратів, тому виписувати їх треба окремо на різних бланках.

В яку аптеку звертатися

Отримати ліки за рецептом №1, можна в будь-якій аптеці яка бере участь в держпрограмі «Доступні ліки». Визначити аптеку-учасника дуже легко, за відповідною наклейкою на фасаді або переглянувши список аптек на нашому сайті. Як тільки "на руки" був отриманий рецепт, можна відразу йти за препаратом. Фармацевт повинен запропонувати на вибір кілька торгових марок ліків (за наявністю), що містять запропоноване лікарем МНН (діюча речовина). Кінцевий вибір робить власник рецепта.

Важливо знати

Повна компенсація поширюється на список ліків, що містить препарати 43 фармвиробників. У нього входять країни ЄС, України, Індії та Ізраїлю.

Термін дії рецепта становить 10 календарних днів з моменту його виписки. Надалі планується збільшити термін дії рецептурних бланків до трьох місяців.

Список аптек АМ «Будемо Здорові Разом», що беруть участь в програмі:

 • м. Вознесенськ, вул. Одеська, 18А
 • м. Київ, пр. Павла Тичини, 26Д
 • м. Київ, вул. Маяковського, 15
 • м. Київ, вул. Симиренка, 5
 • м. Київ, Харківське шосе, 160
 • м. Миколаїв, вул. Космонавтів, 62
 • м. Балта, вул. Любомирська, 177
 • м. Болград, пр. Соборний, 108
 • м. Ізмаїл, пр. Миру, 38
 • м.Подольськ, пр. Перемоги, 23А/li>
 • м. Рені, вул. Вознесенська, 179Б
 • смт Саврань, вул. Соборна, 15
 • смт Ширяєве, вул. Шклярука, 4

Список аптек, що беруть участь в програмі буде розширюватися. Слідкуйте за новинами на нашій сторінці.

Подробиці можна дізнатися в будь-який з наших аптек, якi беруть участь у програмі, за телефонами колл-центру (044) 455-8-9-10, (048) 777-8-9-10 (дзвінки зі стаціонарних телефонів - БЕЗКОШТОВНІ, з мобільних - згідно тарифами чинного оператора) або на сайті Міністерства охорони здоров'я moz.gov.ua та сайті держпрограми liky.gov.ua.

Вам також можуть сподобатися ці новини: