0
Корзина
4860
03.10.2019

Як боротися з осінніми епідеміями?

Гряде осіннє повстання вірусів. Як не допустити підступного ворога на територію свого організму?

Організм людини влаштований таким чином, що не може повноцінно функціонувати без міцного імунного захисту. Він формує стійкість до різних видів інфекцій, виступаючи в ролі біологічного "щита" від хвороб. Імунній системі потрібно багато енергії, яку вона бере здебільшого з вітамінів і мікроелементів. Дефіцит поживних речовин в раціоні призводить до ослаблення імунітету і, як наслідок, підвищенню ризику підхопити якусь інфекцію. Не випадково зниження імунітету найчастіше відбувається в осінньо-зимовий період, коли в їжі бракує вітамінів і мікроелементів.

Причини по яким імунітет не скаже вам "дякую":

 • Неправильне харчування - перекуси на ходу фаст-фудом, жорсткі дієти.
 • Стресові ситуації - нервова робота, проблеми в родині, здача сесії.
 • Недосипання, неспокійний сон - пізнє засинання і ранній підйом.
 • Наявність шкідливих звичок - куріння, зловживання алкоголем.
 • Сидячий спосіб життя - робота в офісі, пересування виключно в авто.
 • Хронічні захворювання - придбані і спадкові.
 • Несприятливі екологічні умови проживання - великі міста, заводи з шкідливим виробництвом поблизу житла.

Як видно з перерахованого вище списку, в житті багатьох з нас присутні як мінімум по 2 фактора, які можуть знижувати імунний захист. Якщо ви, звичайно, не живете в якій-небудь екологічному альпійському селі, де найбільший стрес можна відчути тільки від зниження удою корів. У будь-яких інших випадках, коли життєві фактори не сприяють зміцненню імунітету - необхідно проводити профілактичні заходи. Також, важливо піднімати імунну систему в період хвороби.

Ознаки ослабленої імунній системи

Симптоми ослабленого імунітету досить легко розпізнати. Один із сигналів поганого стану імунної системи - це повільна регенерація шкірних покривів при порізах. Може переслідувати постійна втома, сонливість і слабкість. Часті хвороби і алергічні реакції, особливо рецидивний герпес, також говорять про те, що ІС зазнає труднощів. Перераховувати всі ознаки ослабленою імунною системи немає ніякої необхідності. Досить пам'ятати, що вони можуть бути майже непомітними, і ми можемо не звернути на них особливої ​​уваги. Але, як тільки яке-небудь захворювання, нездужання або відчуття дискомфорту повторюються із завидною регулярністю, необхідно терміново зайнятися відновленням ІС.

Імуномодулюючі та противірусні препарати

 1. «Гропiвiрiн» - це противірусний засіб з імуномодулюючими властивостями, що придушує життєдіяльність вірусу шляхом вбудовування інозин-оротової кислоти в уражену вірусом клітину.
 2. «Гропринозин» - чинить противірусну пряму дію в період гострих респіраторних вірусних інфекцій, при захворюваннях, викликаних вірусами простого герпесу і під час рецидивуючих інфекцій дихальних шляхів, а також сечостатевої системи у пацієнтів з ослабленим імунітетом.
 3. «Амiксин» для лікування і профілактики грипу, ГРВІ, гепатиту типу А В і С. Механізм противірусної дії пов'язаний з пригніченням трансляції вірусспецифічних білків в інфікованих клітинах, внаслідок чого пригнічується репродукція вірусів.
 4. «Новiрин» успішно бореться з грипом, парагрипом, гострими респіраторними вірусними інфекціями, бронхітом вірусної етіології, риновірусними і аденовірусними інфекціями.
 5. «Iммунофлазiд» - рослинний сироп провокуючий вироблення ендогенних інтерферонів без розвитку пригнічення клітин імунної системи. Блокує репродукцію вірусу грипу і активує місцевий імунітет, захищаючи слизові оболонки верхніх дихальних шляхів. Одним з важливих якостей препарату відзначається можливість застосування дітям з народження.

Допоміжна терапія

 1. «Echinacea Immune +» - потужна підтримка організму природним способом. Цей рослинний комплекс має сильний імуностимулюючий вплив і пригнічує розмноження вірусів. Вміщені в біодобавці стандартизовані екстракти кореня ехінацеї, гідрастису і котячого кігтя активізують природні сили організму допомагаючи в боротьбі з різними захворюваннями. Компоненти біодобавки стримують розвиток вірусів, бактерій і стимулюють вироблення антитіл в період гострих запальних процесів. Підвищують стійкість до простудних захворювань, вірусних інфекцій. Ефективно діють при виразкових захворюваннях шлунка і кишечника, хронічних хворобах органів дихання, інфекції сечовивідних шляхів. Прискорюють загоєння ран, переломів. Echinacea Immune + сприяє виробленню специфічних білків, які зв'язують і виводять з організму токсини різного походження. Очищаюча дія рослинного комплексу благотворно позначається на роботі печінки, нирок, травної системи.
 2. «Аскорбінова кислота» заповнює в організмі дефіцит вітаміну С, який в свою чергу впливає на стан імунної системи. «Вiтамiн С» підвищує опірність організму хворобам, запобігає осінній втоми і стресу.

Такі лікувальні засоби практично не надають побічних дій. Вони активізують клітинний імунітет, стимулюють фагоцитарну активність, а також підвищують загальну стійкість організму до несприятливих впливів зовнішнього середовища.

Хоч осінь і приносить з собою безліч хвороб, але якщо підійти до цієї проблеми з розумом, то застуда і віруси не застануть вас зненацька. Поміняйте свій спосіб життя і організм не сповільнить сказати спасибі. Постарайтеся частіше бувати на свіжому повітрі, харчуватися корисною їжею, приймати імуномодулюючі та противірусні препарати. Будьте на позитиві, адже гарний настрій - одна із цеглинок фундаменту здорової імунної системи.

Онлайн - аптека «Будемо Здорові Разом» - потужний противірусний удар по осіннім хворобам!

Вам також можуть сподобатися ці новини: