0
Корзина
207
26.12.2019

Як провести свята без шкоди для здоров'я

 У передсвятковій метушні нас турбує безліч речей. Поставити штучну або живу ялинку, купити серветки з оленями або просто з візерунком і т.д., але мало хто замислюється про своє здоров'я, а саме, як підготувати організм до нелегких випробувань безліччю їжі і напоїв!

 

 Якщо ви хочете провести свята без шкоди для здоров'я, уникнути похмілля, тяжкості в шлунку, набору зайвої ваги і депресивного стану, то дотримуйтесь нижче вказаних рекомендацій. Врахуйте, що поради розраховані на людей, якi не мають серйозних проблем зі здоров'ям.

 

 1. Антипохмільне і протинабрякле

 За 2 дні перед застіллям почніть приймати «ЙОД-АКТИВ ПЛЮС». Цей засіб буде стимулювати вироблення гормонів щитовидної залози, а значить посилювати окислення прийнятого алкоголю. Люди, що не відчувають проблем з обміном речовин, почавши вживати препарат з йодом за кілька днів перед застіллям, отримують перевагу перед іншими - вони можуть без наслідків випити більше спиртовмісних напоїв і при цьому уникнути важкого похмільного синдрому. Прибравши прояви йодної недостатності можна уникнути набрякання.

 

 2. Захист печінки і зняття інтоксикації

 За тиждень до початку застіль і протягом усіх свят планово приймайте «ЛІВ КЕР». Даний препарат має явний ефект щодо поліпшення переносимості алкоголю. Хороший жовчовідток забезпечує роботу печінки по знешкодженню отрут, захищає підшлункову залозу. 3. Чистка кишечника

 За 48 годин перед застіллям очистіть кишечник. Для цього прекрасно підійде «БІОФЛОРАКС». Цей препарат має проносну, гіперосмотичну, гіпоамоніємічнуі, стимулюючий перистальтику кишечника дію, нормалізує мікрофлору кишечника, покращує всмоктування фосфатів і солей кальцію, сприяє виведенню продуктів розпаду білка, є живильним середовищем для молочнокислих бактерій і сприяє їх розвитку і розмноженню.

 

 4. Швидке виведення алкоголю з організму, антистресова дія

 Активна форма В6 - піридоксаль 5-фосфат відіграє важливу роль в процесі травлення і розщеплення алкоголю. Допомагає підвищити стійкість нервової системи до стресів. Через ефект накопичувальної дії В6 краще почати приймати за 2 тижні до свят і пропити весь курс. «ВІТАДЖЕН В6 МАХ» за рахунок підвищення рівня ферментативної активності печінки сприяє запобіганню сильного похмілля. Бере участь в синтезі багатьох нейромедіаторів, які нормалізують функціонал нервової системи.

 

 5. Ферментна дія

 Для розвантаження шлунково-кишкового тракту чудово підійдуть препарати - ферменти травлення. За годину до того, як сісти за стіл, прийміть «КРЕОН» стимулюючий процес травлення. Таким чином можна уникнути дискомфорту при переїданні, а саме: важкості в животі.

 

 6. Метаболічна дія

 Бюджетний засіб «ЯНТАРНА КИСЛОТА» активізує обмін речовин. За рахунок інтенсивної біохімічної детоксикації організму швидше спалюються зайві калорії і знімається інтоксикація. Випийте 2 таблетки янтарної кислоти за одну годину до застілля і можете не обмежувати себе в їжі, в розумних межах звичайно.

 Для гарного самопочуття недостатньо просто приймати аптечні препарати. Не лягайте відразу вставши з-за столу - прогуляйтеся по свіжому повітрю. Пийте побільше води. Не спіть до обіду, навіть якщо пізно пішли спати.

 Ці поради допоможуть пережити довгі, ситні святкові дні без значної шкоди для організму. Пам'ятайте, перераховані вище засоби не принесуть очікуваного результату при постійному поглинанні нездорової їжі і напоїв.

 

Вам також можуть сподобатися ці новини: