0
Корзина
10389
19.04.2018

Новий формат обслуговування: відправ рецепт лікаря - отримай комплект ліків

Багато людей стикаються з необхідністю кожен раз йти з рецептурним листком в аптеку. Прописані на латині ліки зможе правильно прочитати досвідчений провізор, але ніяк не обиватель. Навіть якщо Вам знайомі назви, зазначені лікарем, то з дозуванням не завжди можна розібратися без відвідування аптеки.

Саме тому, для зручності клієнтів аптечної мережі «Будемо Здорові Разом» створена можливість оформити замовлення онлайн за рецептом. Тепер Вам не доведеться гаяти час на відвідування аптеки і консультацію фармацевта - досить скористатися нашою новою послугою - замовлення ліків за рецептом онлайн!

ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ

  • Ви відправляєте в вайбер (на номер нашого колцентра +38 (050) 648-39-12) фото рецепта, його зміст текстом, просто список ліків від руки або фотографію препарату, який Вас цікавить. Для відправки рецепта з програми Viber на Вашому комп'ютері, смартфоні або планшеті натисніть сюди.
  • Наші фармацевти повідомляють Вам вартість кожного препарату і підсумкову вартість
  • Пакет ліків збирається в найближчій до Вас аптеці, після чого ви отримуєте повідомлення
  • У зручний для Вас час, в режим роботи вибраного відділення аптеки, приходите і забираєте укомплектоване замовлення

 

Замовлення ліків за рецептом через Вайбер. Крок 1. Відкрийте чат в Viber з нашим номером. Крок 2. Натисніть на кнопку із зображенням фотокамери.

Крок 1. Відкрийте чат в Viber з нашим номером.

Крок 2. Натисніть на кнопку із зображенням фотокамери.

 

Замовлення ліків за рецептом через Вайбер. Крок 3. Сфотографуйте рецепт або написаний від руки список ліків.

Крок 3. Сфотографуйте рецепт або написаний від руки список ліків.

 

Замовлення ліків за рецептом через Вайбер. Крок 4. Натисніть кнопку  

Крок 4. Натисніть кнопку "відправити".

 

Замовлення ліків за рецептом через Вайбер. Крок 5. Після обробки Вашого замовлення Вам передзвонить наш співробітник, оголосить ціну і наявність кожного препарату, підсумкову суму і уточнить, де Вам зручніше буде отримати Ваше замовлення.

Крок 5. Після обробки Вашого замовлення чекайте дзвінка від нашого співробітника, який повідомить ціну і наявність кожного препарату, підсумкову суму і уточнить, де Вам зручніше буде отримати Ваше замовлення. 

 

Ми піклуємося про Ваш комфорт, тому розробили систему замовлення за рецептом максимально простою. Пропонуємо великий асортимент ліків, тому Вам не доведеться бігати від однієї аптеки в іншу, щоб зібрати необхідний комплекс препаратів. Цінова доступність ліків і легкість замовлення - подвійна вигода для кожного нашого клієнта!

Забудьте про болісні розшифровки рецептів - довірте нам цей клопіткий процес!

Ви також можете відправити написаний від руки список ліків або фотографію препарату, який шукаєте.

Вам також можуть сподобатися ці новини: