0
Корзина
1614
05.09.2019

Осіння депресія у жінок: симптоми, причини, лікування

Наступ осені знаменується не тільки зміною погоди, а й зміною внутрішнього стану людей. Особливо вразливе на міжсезонний перехід реагує "слабка стать". Так звана «осіння депресія» вкрай негативно впливає не тільки на психо-емоційний настрій, але і знижує активність, що позначається на працездатності. Не варто все списувати на інстинктивну реакцію, адже почасти такий стан провокує фізіологічний збій.

Коли падає температура повітря і зменшується світловий день, в організмі жінки теж починають відбуватися деякі зміни. Особливо, якщо перехід на новий час відбувається різко. У цей період у жінок може спостерігатися не тільки занепад сил або поганий настрій, але і зміна менструального циклу. У декого може зрости апетит або навпаки, зникнути будь-яке бажання їсти. Настає апатія і з більшою силою переслідує лінь.

Характерні особливості осінньої депресії

Характерні особливості осінньої депресії у жінокСтан втрати фізичних і емоційних сил знайомий багатьом, проте восени такий період переноситься особливо важко. Здається, що його тривалість безмежна. Це теж одна з ознак осінньої депресії. Крім того, жінка в холодні і похмурі дні може відчувати ще деякі симптоми, до яких відносяться:

  • часта зміна настрою;
  • розсіяна увага;
  • порушення сну;
  • порушення апетиту.

У такий період дуже важко сконцентруватися на чомусь, тому на роботі спостерігається спад активності. Виникають конфлікти в родині. Подібний депресивний стан у всіх проходить по-різному. Хтось може відчувати тільки деякі з перерахованих симптомів, інші відчувають на собі дію всіх відразу. Як правило, відчуття осінньої депресії виникає не по наростаючій, а миттєво. Спровокувати або посилити депресію можуть сезонні захворювання - грип або застуда. Незважаючи на те, що організм за літо отримав необхідну норму вітамінів, у багатьох може спостерігатися зниження імунітету, що укупі з загальним психологічним станом призводить до занепаду сил.

Що робити?

Що робити, якщо Ви відчули, що починається депресіяСкладність боротьби з осінньою депресією полягає в тому, що робити нічого не хочеться, а особливо робити які - то активні кроки щодо усунення проблеми, але після прочитання наших рекомендацій ви зрозумієте, що поліпшити свій стан зовсім просто.

Отже, щоб не дати осінньої депресії застигнути себе зненацька потрібно пересилити своє небажання діяти і почати з приємного. Побалуйте себе чим-небудь, наприклад забороненою насолодою або походом в кіно. Загалом тим, що ви постійно собі забороняєте або відкладаєте весь час на потім. Поменше дивіться новини в яких часто багато негативу і уникайте спілкування з неприємними вам людьми. Побільше гуляйте на свіжому повітрі. Почніть приймати препарати з нижчезазначених.

Лікарські засоби для боротьби з осінньою депресією

Лікарські препарати для боротьби з депресією«Біфрен» (капсули) відноситься до психостимуляторів, які підвищують інтелектуальну і емоційну активність. Допомагає кращій концентрації уваги і працює в напрямку поліпшення пам'яті. Цей препарат відмінно прибирає почуття тривожності і нормалізує сон.

«Магне-В6» рекомендований для профілактики дефіциту магнію і вітаміну B6, який часто спостерігається в осінній період. За рахунок поповнення необхідних організму речовин нормалізується сон, знижується нервова збудливість, стани фізичної і розумової перевтоми, а також прояви нападів тривоги.

«Стрес-офф» в капсулах приймається у випадках різних стресових факторів, серед яких: фізичне перенапруження, в тому числі у спортсменів, а також при різких змінах кліматичних умов під час перехідних сезонів року.

«Гліцисед» будучи природним метаболітом здійснює нейропротекторну, антистресову, седативну дію, за рахунок чого упорядковується нервова система і поліпшується сон.

«Гідазепам IC» здійснює антидепресивний вплив і найчастіше прописується, як денний транквілізатор при невротичних, психопатичних астеніях, а також при станах, що супроводжуються тривогою, страхом і підвищеною дратівливістю. Перед його прийомом потрібна консультація у лікаря.

«Фенібут» демонструє відмінні показники в якості ноотропного засобу, який покращує не тільки психологічні дані, але і суб'єктивне самопочуття. Допомагає мотивації діяльності без небажаної седації і збудження. Препарат малотоксичний, не викликає алергічних реакцій, а також не володіє тератогенним, ембріотоксичним і канцерогенним ефектом.

«Адаптол» (500 мг) показаний як церебропротектор і адаптоген при емоційному та оксидантному стресі різного генезу. У складі комплексної терапії нікотинової залежності як засіб, що зменшує потяг до куріння.

«Магнікум» працює над хронічною фізичною та розумовою втомою, дратівливістю, підвищеним ризиком стресу, депресії, розладом сну і болем у м'язах.

«Когнум» 250 мг захищає від психоемоційних перевантажень, зниження розумової та фізичної працездатності (рекомендований для підвищення концентрації уваги і запам'ятовування).

«Гліцин», виступаючи в якості центрального нейромедіатора регулює обмін речовин нормалізує і активує процеси захисного гальмування в центральній нервовій системі. Покращує метаболічні процеси в тканинах мозку, надає антидепресивну і седативну дію.

«Валеріана», надаючи накопичувальну дію знижує показники нервовій збудливості і позбавляє від безсоння. У складі комбінованої терапії допомагає поліпшити стан при легких функціональних порушеннях з боку серцево-судинної системи.

«Корвалтаб» надає заспокійливу дію та полегшує настання природного сну.

«Сонмiл» проникаючи в ЦНС, виявляє седативну і снодійну дію. Полегшує засинання, збільшує тривалість і покращує якість сну, не змінюючи його фізіологічні фази.

«Корвалол» за рахунок вмісту ефірних масел (близько 50% ментолу та 4-9% ефірів ментолу) викликає заспокійливу і легке жовчогінну дію. Цей седативний препарат легко справляється навіть з безсонням.

Всі перераховані вище препарати допомагають подолати осінню депресію і нормалізувати загальний психологічний стан. Застосовуючи їх разом з рекомендаціями щодо організації свого часу, можна швидко привести себе "до тями" і почати знову радіти життю.

Онлайн - аптека «Будемо Здорові Разом» - здоровий секрет гарного самопочуття!

Вам також можуть сподобатися ці новини: