0
Корзина
1194
25.10.2018

Грип не спить!

Що потрібно знати та робити при грипіЯкщо ви вже підхопили вірус, то лікування організовується в двох основних напрямках: перше направлено на боротьбу зі збудником, а друге на підтримку і відновлення сил організму. Для вирішення першого завдання, найчастіше задіюють ліки інгібітори нейрамінідази, наприклад такі як: Таміфлю, Занамівир тощо. При виборі методів лікування обов'язково треба проконсультуватися з терапевтом. Для ефективної боротьби з хворобою і попередження ускладнень найкраще негайно звернутися до лікаря.

Більшість противірусних препаратів відпускаються без рецепта, але про їх рівні корисного впливу постійно тривають суперечки в медичних колах. Ліки з групи противірусних рекомендують приймати для профілактики в період епідемії грипу або як мінімум в перші 48 годин після діагностування характерних симптомів, інакше вони не дадуть потрібного ефекту.

Багато з нас відразу починають приймати перевірений на собі препарат, не завжди думаючи про наслідки його взаємодії з іншими ліками прийнятими в процесі комплексної терапії. Краще обумовити цей момент з лікарем, що допоможе уникнути негативних наслідків.

Важливо знати: іноді противірусні препарати викликають побічні ефекти - нудоту, а іноді і блювоту. Знизити негативні симптоми можна, якщо поєднувати прийом препарату з часом вживання їжі.

Що потрібно робити захворівши на грип

  • часте пиття. Чаї, соки і нежирний теплий курячий бульйон врятують від зневоднення.
  • дотримання пасивного постільного режиму. Більше відпочивайте, це допоможе імунній системі боротися з інфекцією.
  • прийом жарознижуючих препаратів. Українські медики використовують західний підхід і прописують медикаменти, що містять ацетамінофен або ібупрофен.
  • дотримуватися санітарно-гігієнічних правил, а саме: їсти з окремого посуду, ретельно мити руки з антибактеріальним милом, не відвідувати громадські місця.
  • приймати вітамінні комплекси з вмістом вітаміну D і вітаміну С.

Важливо знати: слід відмовитися від лікування дітей і підлітків аспірином, так як існує небезпека розвитку гострої печінкової недостатності (синдрому Рея).

Існує невиправданий скептицизм деяких людей по відношенню до прийому вітамінів, хоча вченими вже підтверджено, що дефіцит корисних речовин в організмі веде до зниження імунітету і підвищує ризик інфікування. Нещодавно японські лікарі опублікували результати клінічних досліджень, які довели, що прийом вітаміну D може знизити ризик захворюваності на грип серед дітей більш ніж на 50%. Інформація про це відкриття було опубліковано на порталі Healthy Holistic Living. Мітсуёші Урашіма який вивчав це питання, розповів The Times, що вітамін D проявив свою ефективність в боротьбі з грипом, набагато перевищила показники вакцинації для профілактики.

Брак вітаміну D зазвичай характерний для осінньо - зимового періоду. Холекальциферол та ергокальциферол, як головна зброя імунної системи, активізують синтез протеїнів, що відповідають за знищення мікроорганізмів. Заповнюючи дефіцит вітаміну D ми допомагаємо організму відбивати атаки вірусів за рахунок стимуляції виробництва потенційних антимікробних пептидів в клітинах епітелію дихального тракту, захищаючи легені від інфекції. Виходячи з наукових даних, можна стверджувати, що одним з найкращих варіантів профілактичного захисту від вірусу грипу буде прийом вітамінних комплексів, наприклад з серії Вітаджен. Для дітей прекрасно підійде Ca + D3 Junior, а для дорослих Vitamin D3 Max.

Важливо знати: самостійна боротьба з грипом в кожному третьому випадку призводить до ускладнень.

Народні засоби від грипу

Народні засоби від грипуДля якнайшвидшого одужання рекомендовано часте пиття в результаті якого з організму виводяться продукти життєдіяльності вірусу у вигляді токсичних речовин. Що стосується народних засобів, вони підійдуть для відновлення сил. Не варто пити занадто гарячі рідини, так як це дратує слизисті оболонки.

Суперечливими залишаються такі методи, як інгаляції з вареною картоплею і розтирання оцтом для зниження температури. А ось використання небулайзера для того, щоб полегшити перебіг хвороби багатьом допомагає. Головне все ж - це дотримуватися постільного режиму і всіх розпоряджень лікаря.

 

 

Важливо знати: в боротьбі з грипом, прийоми народної медицини можуть служити тільки в якості допоміжного напрямку.

Профілактика грипу

Ліки від грипу. Профілактика та лікування грипу.Досить популярний і ефективний метод - це вакцинація. Виробники вакцин обіцяють, що імунітет буде "працювати" протягом усього року, стверджуючи, що лише 2% від загального числа вакцинованих підхоплюють вірус грипу. Можливо дані трохи перебільшені, але здебільшого вірні. Щеплення показано тим у кого спостерігаються проблеми зі здоров'ям, літнім людям, людям з хронічними захворюваннями, вагітним жінкам і дітям. Ці категорії людей входять в групу ризику по причині ослабленого імунітету.

Якщо все ж вірус грипу наздогнав Вас, то відразу розраховуйте на тижневий постільний режим. Ні в якому разі не ходіть на роботу або в інші громадські місця. Вам краще не стане, зате інші можуть заразитися. Зверніться до лікаря для постановки правильного діагнозу. У такий спосіб не буде втрачено дорогоцінний час для ефективного лікування і знижений ризик ускладнень.

Не такий страшний грип, як його малюють, якщо вчасно почати лікування!

Вам також можуть сподобатися ці новини: