0
Корзина
1209
22.05.2019

Перша допомога при забитті. ТОП 8 знеболюючих і відновлюючих препаратів.

Від забиттів не застрахований ніхто. Навіть не займаючись професійно спортом або діяльністю пов'язаної з фізичною працею, ми ризикуємо травмуватися на "рівному місці". Хто хоч раз не бився різними частинами тіла об кути або не падав в найнесподіваніших місцях?

Звичайно, в більшості випадків, крім нетривалого больового відчуття нам нічого не загрожує, але буває, що надання першої допомоги просто необхідно. Адже так, можна уникнути можливого порушення або повної втрати локомоторних функцій і працездатності.

При профілактиці, а також комплексному лікуванні травм і захворювань опорно-рухового апарату широко використовуються різні гелі та мазі. В основному вони діляться на 2 групи: охолоджуючі (інтерферентні) і розігріваючі (гиперемиро).

Застосування гелів і мазей направлено на:

 • зниження больового синдрому (анальгезию);
 • зменшення запалення і подразнення тканин;
 • зняття набряклості і гематоми;
 • поліпшення кровотоку;
 • активацію регенерації тканин (тканинний зростання).

В першу чергу, лікарські засоби від ударів по дії орієнтовані на знеболення та зняття набряклості, але в функціонал більшості входить і відновлення м'язів, сухожиль, суглобів при травмі.

Найефективніші препарати при ударі

 1. «Дип Рилiф» - значно знижує больові відчуття і усуває запальний процес при пошкодженнях викликаних розтягненням зв'язок і спортивних травмах.
 2. «Траумель» (Комплексний гомеопатичний препарат) - має протизапальну, знеболювальну, протиексудативну, імунокорегуючої та репаративну дію. Підходить навіть для немовлят.
 3. «Долобене» - гель, який має протизапальну, місцеву знеболювальну та протинабрякову дію.
 4. «Вольтарен форте» - за рахунок пригнічення біосинтезу простагландинів має виражену протизапальну, знеболювальну та жарознижувальну дію.
 5. «Гофен» - механізм дії полягає в пригніченні синтезу простагландинів - медіаторів болю, запалення та температурної реакції.
 6. «Дексалгiн» - усуває больовий синдром легкої і середньої інтенсивності з боку опорно-рухового апарату.
 7. «Диклак гель» - зменшує біль у спокої і при русі, сприяє збільшенню обсягу рухів в уражених суглобах.
 8. «Диклоберл» -зменшує посттравматичну набряклість і запалення.

 

Найефективніші ліки при ударі

Не рекомендовано відразу після забиття застосовувати разогревающие засоби. Спочатку, травмованої частини тіла необхідно дати прохолоду. В цьому випадку вірним рішенням буде використання охолоджуючих, протинабрякових мазей або гелів. Щоб уникнути гіперемії тканин гель слід наносити на шкіру легкими рухами і чекати поки речовина саме вбереться.

Найкращі усмоктувальні здатності показують гелі. На відміну від мазей вони швидше проникають під шкіру і починають діяти. Після, необхідно регулярно наносити на проблемне місце препарат, по 3-4 рази на день. При використанні гелів, бажано, хоча б один раз в день місце, на яке він наноситься, знежирювати (протирати лосьйоном), щоб плівка не перешкоджала проникненню речовини при новому нанесенні.

Після зняття гострого болю, починаючи з 4 - 7 дня, можна почати застосовувати разогревающие мазі, поєднуючи нанесення з масажем. Слід враховувати той фактор, що при проблемах, пов'язаних з опорно-руховим апаратом, мазь слід наносити в невеликій кількості, т. к. процес всмоктування протікає повільно. Швидкість вбирання мазі збільшується, якщо до нанесення розігріваючої мазі попередньо провести масажні дії. Можна використовувати спосіб із застосуванням теплових компресів: на шар мазі необхідно накласти пов'язку, змочену гарячою водою або спиртом, обернути тонкою поліетиленовою плівкою і зафіксувати м'якою пов'язкою.

В яких випадках використовують разогревающие мазі:

 • в ході профілактичних заходів, або через 1-2 днів після отримання травми;
 • для послетренировочной або післяматчевій реабілітації;
 • при хронічних захворюваннях зв'язок, сухожиль і суглобів.

Важливо: у уникнення виникнення алергічної реакції, перед використанням нової мазі або масажного крему проводите шкірний тест. Для цього треба нанести трохи засобу на ліктьовий згин або в область підколінної ямки. Після закінчення 5 - 10 хв подивитися на реакцію шкіри.

Відновлення після травм

Препарати для відновлення після травм

Серед препаратів прискорюючих відновлення після травми, відзначають: вітамінно-мінеральні комплекси, препарати-коректори кісткової і хрящової тканини, муміє, а також місцево застосовуються (зовнішні) засоби. Особливо сильні в плані реабілітації, в тому числі і після спортивних травм комплекси що довели свою ефективність: VITAGEN Joint Support, VITAGEN Tendo Health + Recovery, VITAGEN Osteo Health + Flexibility и VITAGEN L-Proline L-Lysine.

Від ударів важко вберегтися, тому у вашій домашній аптечці завжди повинен бути препарат для швидкої допомоги при травмуванні м'яких тканин. В інтернет-аптеці «Будемо Здорові Разом» завжди в наявності ефективні ліки від забиття по низькій ціні.

Вам також можуть сподобатися ці новини: