0
Корзина

Мережа аптек Будемо Здорові Разом

Всеукраїнська аптечна мережа «Будемо здорові разом» вже 8 років радує своїх клієнтів незмінно широким вибором якісних лікарських засобів. Бажання стати ближче до своїх покупців сподвигло нас на створення онлайн сервісу для більш зручного пошуку і замовлення препаратів з доставкою.

У 2015 році стартував проект онлайн аптеки нового формату. Ми врахували всі побажання споживачів, тому на сайті знайти і замовити товар максимально просто. Тепер у нас можна придбати будь-яку позицію дистанційно, з доставкою в будь-яке зазначене Вами місце отримання.

За відмінні показники роботи, мережа аптек «Будемо здорові разом» в 2013 р. отримала визнання в номінації «Краща мережа» (пілотний проект держпрограми). З тих пір щороку робота команди відзначалася нагородами, які свідчать про прагнення бути кращими для своїх споживачів.

Ми пропонуємо медикаментозні препарати за найнижчими цінами. Придбати потрібні ліки можна в будь-якому з 130 аптек та аптечних пунктів у лікарнях або зробити замовлення на сайті компанії. Надаємо можливість замовити, зарезервувати, оформити доставку потрібного медикаменту.

Аптека онлайн «Будемо здорові разом» - це надійний помічник в придбанні якісних лікарських засобів без додаткових матеріальних витрат. Купуючи у нас Ви значно економите, не переплачуючи за товар. Працюємо з виробниками напряму, тому приємно дивуємо низькими цінами.

Будучи однією з провідних аптечних мереж з продажу медикаментів в Україні, ми кожен день вдосконалюємо сервісне обслуговування. Нам важливий Ваш комфорт, тому ми зробили все, для того щоб Ви могли швидко і з задоволенням зробити покупку.

У нас тільки оригінальні препарати з відповідними сертифікатами автентичності. Співпрацюємо тільки з перевіреним постачальниками. Ретельно стежимо за умовами транспортування і зберігання. Онлайн аптека «Будемо здорові разом» - турбота про Ваше здоров'я в сьогоденні і майбутньому!


Медикаменти без націнок - доступні ліки для кожного!

Про нашу компанію

  • Є сумніви в сумлінності найближчої аптеки?
  • Продають крейда замість таблеток, а може і зовсім фальсифікат?
  • Чому такі дешеві лікарські препарати, може це підробки або пустушки?

Що ж, пора перевірити Вашу улюблену аптеку на наявність ліцензії. А зробити це дуже легко.

На сайті державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками http://www.diklz.gov.ua
є розділ Ліцензійний реєстр з виробництва лікарських засобів (в умовах аптек), оптової та роздрібної торгівлі ЛЗ - http://portal.diklz.gov.ua/PublicSite/TradeLicense/TradeLicenseList.aspx

На цій сторінці Вам необхідно внести в поле Ліцензіат код ОКПО (ЄДРПОУ) аптеки.

Код ОКПО (ЄДРПОУ) аптек мережі «Будьмо здорові разом»
40388290 - ТОВ Таблетка А
40388243 - ТОВ Фармдрайв