0
Корзина

Соціальна відповідальність

Соціальна аптека Будемо Здорові Разом

Мережа аптек «Будемо здорові Разом» - це перший і єдиний сервіс з продажу ліків на території України, який є повністю соціальним проектом. Нашим пріоритетним напрямком є ​​турбота про здоров'я людей.

Команда АС «Будемо здорові Разом» зробила все можливе для того, щоб асортимент медпрепаратів в наших соціальних аптеках був доступний всім категоріям українців. Ми відповідально підходимо до пошуку нових рішень для просування проекту «Максимальна цінова і територіальна доступність ліків для кожного українця».

АС «Будемо здорові Разом» - це соціальна аптека № 1 з якістю послуг європейського рівня. Будуємо стратегію розвитку нашої мережі і поліпшення рівня обслуговування відповідно до запитів покупців. Розробляємо і впроваджуємо нові можливості в плані спрощення замовлення та отримання ліків.

Вірні найвищим етичним стандартам ведення бізнесу. У наших соціальних аптеках тільки ліцензовані ліки. Співпрацюємо тільки з надійними постачальниками ліків, без посередників. Тому в наших аптеках дійсно соціальні ціни.

В якості соціальної відповідальності в аптеках «Будемо здорові Разом» ефективно реалізуються програми благодійної допомоги. Регулярно влаштовуємо акції, мета яких полягає в нашому бажанні зробити медичні та косметичні препарати ще доступнішими.

Наші аптеки з соціальним проектом № 1 «Без націнок» в Одесі, Києві, Харкові, Миколаєві, Херсоні та інших великих містах України вже відомі багатьом. Ми зацікавлені в тому, щоб не тільки жителі мегаполісів, а й маленьких містечок мали можливість придбати дешеві ліки. Уже відкрилися перші соціальні аптеки в невеликих населених пунктах, таких як: Біляївка, Вишгород, Тетіїв, Рокитне, Узин, Ширяєве та багатьох інших. Тепер, недорогі ліки можуть купити люди, які проживають в селах та смт в будь-якій з наших соціальних аптек.

З кожним роком в світі все більше зростає необхідність в якісних медичних засобах та лікарських препаратах. У будь-який момент готові надати споживачеві все необхідне для підтримки та поліпшення здоров'я. Ми допомагаємо людям шляхом внесення свого вкладу в розвиток фармацевтичної галузі. Кожна нова соціальна аптека нашої мережі є для нас ще одним кроком до головної мети - забезпечити доступними і якісними ліками всю Україну.

Соціальна аптека «Будемо здорові Разом» - якісні ліки за низькими цінами!